chce miec dziewczyne

5 powodów dla których warto mieć dziewczynę.

Zastanawiasz się nad swoim życiem i nie wiesz, którą drogą podążyć? Chciałbyś mieć dziewczynę/kobietę, ale cały czas analizujesz plusy i minusy, tego przedsięwzięcia? Dobrze trafiłeś. Dziś powiem Ci, dlaczego warto mieć dziewczynę.


 

  1. Z dziewczyną nie będziesz się nudzić – awanturka w najmniej spodziewanym momencie, czy foch na amen do końca świata – to przy kobiecie, będzie częste i pewne. Będzie chodzić za Tobą, drzeć mordę o byle co i skakać Ci do gardła, gdy tylko spróbujesz zrobić coś po swojemu, a nie po Waszemu (czyt. po jej myśli). Co jakiś czas będzie zaglądać Ci do telefonu, w celach zwiadowczych, a Ty będziesz się wkurzać, że Ci nie ufa. Parę razy Ci przyłoży i zrobi siarę przy kumplach i rodzinie.
  2. Dziewczyna to skarb – jeśli wiesz w ogóle co to znaczy. Skoro jest skarbem, lubi przebywać w otoczeniu rzeczy pięknych, drogich, cennych i wartościowych. Powiedzmy, że kwalifikujesz się jedną nogą do tych rzeczy, ale nie o Ciebie tutaj tym razem chodzi. Biżuteria, markowe ubrania, drogie kosmetyki, włoskie meble, najnowsza elektronika – to chyba oczywiste, że ona musi to wszystko mieć? Bez tego nie byłaby tym skarbem, którym jest przecież specjalnie dla Ciebie.
  3. Dziewczyny mają fajne koleżanki – nie wiem czy tym razem, także dobrze się rozumiemy. Każda dziewczyna ma jakąś koleżankę jedną, czy dwie. Te hojniej obdarzone może i z siedem. Wiem, co myślisz, koleżanki mogą dużo umieć. A i owszem. Będą zabierać Ci Twoją lady, psioczyć przeciwko Tobie i na Ciebie, a także oczerniać Cię w oczach dziewczyny. Oczywiście przy Tobie będą udawać super miłe, słodkie i koleżeńskie. Ale za plecami, zawsze będziesz tym gorszym, co nie zasługuje na serce Twojej wybranki. Koleżanki chętnie wykopią Ci grób, aby znów mogły odzyskać kumpele do imprez, posiadówek i podrywów.
  4. Dziewczyny są zaradne – to przecież one są niezastąpione we wszystkich pracach domowych, typu sprzątanie, gotowanie i głaskanie na dobranoc. A przy tym ile niespodzianek. Na przykład zupa pomidorowa bez pomidorów, albo tak ostra, że łzy płyną podczas jedzenia. Czy posprzątane szafy do czystości takiej, że Twoje ukochane spodnie/majtki/koszulki znajdują się kilka dni później w śmieciach, zakwalifikowane jako “niewyjściowe”.
  5. Dziewczyny są aktywne w Internecie – wiesz, piszą blogi, udzielają się na wszelkiego rodzaju forach, gdzie często dzielą się swoimi problemami, jak i problemami swoich bliskich. Opisując różne schorzenia, choroby z dokładnością, aż do samego adresu osoby o której mówią. Wiedz, że jesteś dla swojej lady istotą najważniejszą, więc nie raz będzie o Tobie publicznie pisać w Internetach, pokazywać Wasze czułe, gorące zdjęcia i opisywać historię Twoich chorób wenerycznych, a to wszystko dla Waszego dobra. Tzn. Twojego dobra.

Bo dla kobiety zawsze będziesz number one.

(zaraz po kosmetykach, biżuterii, swoich włosach, czworonogach, pracy, hobby, ex, nowych ubraniach, mówiłam już o kosmetykach?).

Dagmara Sobczak
dagmarasobczak88@gmail.com

Hej! Jestem Daga. Socjolog z wykształcenia, ale i z zamiłowania. Moją misją jest działanie, pomaganie i inspirowanie. I wiesz co? Robię to na milion różnych sposobów. :)