Twórcy polecają Twórców, czyli SHARE WEEK 2017.

Właśnie trwa jedna z moich ulubionych akcji blogowych SHARE WEEK 2017. Oczywiście, że musiałam wziąć w niej udział! 🙂


W zeszłym roku byłam mocno zaskoczona jej nadejściem i w tym było podobnie. Jak niektórzy z Was wiedzą, planuje wpisy z wyprzedzeniem, często nawet miesięcznym, więc później trudno jest mi gdzieś ten Share weekowy post wcisnąć w mój napięty grafik. 😀

Dodatkowo zawsze mam problem z wybraniem tylko 3 blogów. Zapewne wynika to z tego, że uwielbiam czytać blogi i czytam ich dużo. 😀 Od tematyki włosowej, po podróżnicze, kończąc na biznesowych.

I te dwa aspekty powodują to, że zawsze działam na ostatni moment, ale jeszcze nie zdarzyło mi się nie zdążyć! Na szczęście!

Twórcy polecają Twórców, czyli SHARE WEEK 2017

Najpierw chciałabym Wam podrzucić moje zeszłoroczne typy. Wybrałam wtedy blogerki, które i dzisiaj z czystym sumieniem poleciłabym (gdybym tylko mogła oddać więcej głosów), dlatego zaglądajcie do nich (bo ja zaglądam cały czas), a na razie zaczynamy Share Week tegoroczny!

Głównym kryterium wyboru ma być JAKOŚĆ i WAŻNOŚĆ Twórcy w Twoim życiu. Nie ukrywam, że trochę mi to zawęziło krąg blogerów, których czytam, jednakże dalej trójka to mało. Jednak, jak trzeba, to trzeba. 🙂


1.Lekka zmiana mamy z Madzią odkryłyśmy się jakiś czas temu. Okazało się, że jej sposób pisania działa na mnie magicznie.

Madzia prowadzi bloga o Social Mediach. Jednak to pierwszy blog o SM, prowadzony z uczuciem, miłością do czytelnika oraz jedyny taki, który sypie pomysłami, jak z rękawa. Nie wiem, jak Madzia ogarnia to wszystko, bo wiem, że ma też ogrom zajęć poza blogiem, ale ludzie ją pokochali właśnie za jej pomysły i zaangażowanie. <3

To jej blog i jej fanpage na FB motywują mnie do działań: to dzięki niej 2 razy pomyślę, zanim wrzucę coś na FB, to dzięki niej częściej kontaktuje się z moimi subskrybentami newslettera i to dzięki niej poczułam motywację do nagrywania filmów, które już niebawem (mam nadzieję!) będziecie mogli oglądać.

Mam ochotę założyć grupę na FB, podcast i zrobić webinar. Takie ta dziewczyna ma moce! 🙂 Jednym słowem nikt nie motywuje mnie do działania na SM jak Magda! A poza motywacją podrzuca mi takie pomysły, że za każdym razem podczas czytania przeżywam szok i niedowierzanie. <3


2.Agnesonthecloud gdybym miała powiedzieć, czego uczy mnie Aga, to chyba po prostu życia.

Jeżeli ostatnimi czasy (kiedy mam tak napięty grafik), jakiś blog odwiedzam regularnie – to na pewno jej! W Agi tekstach często odnajduję siebie. To nie są łatwe teksty, czasem smutne i pełne emocji, ale zawsze dają mi do myślenia i mam potrzebę zostawienia długiego komentarza.

Poza tym Aga nie pisze typowo. Aby zrozumieć co mam na myśli, trzeba przeczytać kilka jej tekstów. Zdania układane są inaczej, pokazując tym wyjątkowość autorki i jej inny sposób patrzenia na życie.

Jeżeli ktoś w blogosferze jest szczery, autentyczny i magiczny – to ona. 🙂


3. Daga Fox– Dagę uwielbiałam jeszcze zanim poznałam ją osobiście, a potem to już tylko miłość rosła. <3 Uwielbiam jej styl pisania, przemyślenia i stylizacje, którymi dzieli się na blogu. Do tego ma dobre serduszko.  Ale to nie dlatego znalazła się w pierwszej trójce.

Jako jedyna zmotywowała mnie do kulinarnych eksperymentów! Przepisy, którymi dzieli się na blogu i IG są proste, łatwe w wykonaniu, zdrowe i piękne. <3 Wszystko czego można zapragnąć. Aha, no i smaczne! 😀

To dzięki niej na śniadanie robię czekoladowe omlety z owocami, które IG pokochał! 🙂 Daga pokazuje jak robić słodyczowe zamienniki, które cały czas są na mojej liście must have! 🙂


Nie było łatwo wybrać tę trójkę. Dlaczego jednak takie typy, a nie inne?

Bo te trzy blogerki zdecydowanie w minionym roku wpłynęły na mnie najbardziej. Pobudziły do działania i do myślenia.

Madzia daje mi motywacje do przemyślanych działań na SM, Daga zmusza mnie do próbowania nowych, zdrowszych przepisów i kulinarnych eksperymentów, a Aga po prostu cały czas siedzi mi w głowie, bo tak mocno daje do myślenia! 

Dziewczyny, dziękuję! <3

WAŻNE!

Jeżeli głosujesz w SHARE WEEK i chcesz, aby Twój głos był ważny – PAMIĘTAJ!

Wstaw link do swojego tekstu w komentarzach u Andrzeja pod tym postem!

Wypełnił bezbłędnie ankietę!


Znacie moje typy? Bierzecie udział w SHARE WEEK?

Dagmara Sobczak
dagmarasobczak88@gmail.com

Hej! Jestem Daga. Socjolog z wykształcenia, ale i z zamiłowania. Moją misją jest działanie, pomaganie i inspirowanie. I wiesz co? Robię to na milion różnych sposobów. :)