Jak poradzić sobie z brakiem weny? Zapowiedź 4 numeru Blogostrefy.

Wena. To odwieczny temat, który krąży wokół blogosfery.

Raz na zawsze postanowiłam się z nim rozprawić w 4 numerze Blogostrefy. Jedynego takiego czasopisma dla blogerów. 


Patrząc, jak wielu blogerów mimo ogromnych chęci prowadzenia regularnie bloga, zmaga się z brakiem weny, postanowiłam na łamach czasopisma zdradzić 12 moich prywatnych sposób na brak weny.

Co prawda, dzisiaj dużo częściej zmagam się z nadmiarem pomysłów niż ich brakiem i to właśnie dlatego, że stosuje te 12 metod, dzięki którym zawsze mam pomysł na tekst. Częściej zdarzają mi się spadki motywacji do pisania, ale metody, które wam przedstawiam, pomagają także na to. Wiele metod wypróbowałam i zdecydowałam się podzielić z Wami tymi, które najbardziej mi pomagają. Jestem pewna, że mogą i u Was zdziałać cuda. 🙂

Jak zawsze zajęłam się działem Wydarzeń Blogowych i Niezbędnikiem Blogera. Tym razem przedstawię Wam 5 rzeczy, z których sama korzystam na co dzień w mojej pracy wokół bloga oraz jedną ciekawostkę, która może wydać Wam się interesująca.

 

InstaStories i Blog jako forma aktywizmu

Do współpracy w 4 numerze zaprosiłam dwie wspaniałe blogerki, które śledzę w sieci i chętnie do nich zaglądam.

Przede wszystkim wymyśliłam sobie temat o tym, jak efektywnie wykorzystywać Instagram Stories w blogowaniu. Od pierwszej chwili wiedziałam, że do tego tekstu zaproszę Dominikę Granos, która jako specjalistka od social mediów, podzieliła się z Wami swoją wiedzą. Dowiecie się jakie są oczekiwania obserwatorów oraz jak uatrakcyjnić swoje Stories.

Drugą blogerką, którą zaprosiłam do współpracy jest Klaudia z bloga Edukacja Antydyskryminacja. I Klaudia poruszyła jak dla mnie bardzo ważny temat: blog jako forma aktywizmu. Jak pamiętacie w poprzednim numerze Karolina Wilk z bloga Kinka pisała tekst o blogu, jako formie terapii. Tym razem Klaudia pokazuje, że blog może być także formą aktywizmu.

Jak wiecie celem mojego bloga również jest aktywizowanie i zachęcanie do działania, dlatego im więcej takich blogów powstaje, tym lepiej. Tym bardziej mnie to cieszy. Może okaże się, że ktoś po przeczytaniu tego artykułu zechce założyć właśnie takiego bloga? 🙂

 

Blogostrefa. Czasopismo dla blogerów

Tyle ode mnie, jeżeli chodzi o 4 numer. W 5 będzie tego trochę więcej, ale na razie jeszcze nic nie zdradzę. Skupmy się na 4, który niebawem pojawi się w sprzedaży.

Cieszy mnie niezmiernie, że coraz więcej osób czyta nasz magazyn i coraz więcej osób dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Dzięki temu mamy poczucie, że idziemy w dobrą stronę, bo robimy to dla Was. 🙂

4 numer możecie zamawiać od 19.03.3018.


Tutaj możecie zakupić magazyn: Klik

Tutaj możecie poczytać, za darmo, artykuły z pierwszego numeru: Klik

Nasz fanpage: Klik

Nasz instagram: Klik

Dagmara Sobczak
dagmarasobczak88@gmail.com

Hej! Jestem Daga. Socjolog z wykształcenia, ale i z zamiłowania. Moją misją jest działanie, pomaganie i inspirowanie. I wiesz co? Robię to na milion różnych sposobów. :)